İçeriğe geç
Giriş yap
IMDb 6,3 HD

Aşk Nerede Biter

2025 1 sa 47 dk Dram · Komedi Kde končí láska

Swingers kulübüne gündelik eğlence için giren üç kişinin, fiziksel yakınlığın beklenmedik duygusal kırılganlığı tetiklediğini keşfettiği bir Çek drama-komedisi.

Favorilere ekle

Çevrimiçi nerede izlenir

Resmî platformlar. Bağlantı doğrudan bu filme gider.

Henüz resmî platform yok — film çevrimiçi çıkmadı.

Film hakkında

Ne anlatıyor

Albert, Kateřina ve Gábina gündelik seksten ve bunun getirdiği bağımsızlıktan hoşlanır. Karmaşık olmayan bir haz arayışıyla bir swingers kulübüne giderler. Ancak dokunup bağ kurdukça çekim duygusal bir boyuta derinleşir ve niyetlerine rağmen kırılganlıkları su yüzüne çıkar.

Neden etkiliyor

Milan Cieslar bu yakınlık ve inkâr keşfini yazıp yönetiyor. Kadroda Albert rolünde Ivan Franěk, Kateřina rolünde Ivona Baković ve Ema rolünde Luciana Tomášová yer alıyor.

Kimlere göre

Bu hikâye özellikle hafif karşılaşmaların duygusal hesaplaşmalara dönüştüğü karakter odaklı öyküleri sevenlere ve alışılmadık ilişkilere meraklı izleyicilere hitap edecek.

Teknik Bilgiler
Yıl
2025
Türler
Dram, Komedi
Süre
1sa 47dk
Dünya prömiyeri
1 May 2025

Puanlar

MOVIE․ONE · 120 oy
6,6 /10
IMDb
6,312
Puanınız
/10
1 · Sarmadı 10 · Başyapıt

Çekim ekibi

Tümü 12
Yönetmen Milan Cieslar

Yorumlar

0
Henüz yorum yok İlk yorumu bırakan siz olun.

Benzerler

  1. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Kör 6,1 Kör 2017 · Film
  2. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Maria'nın Aşkları 6,0 Maria'nın Aşkları 1984 · Film
  3. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Yakında Görüşürüz 5,9 Yakında Görüşürüz 2019 · Film
  4. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Yaşamın Kıyısında 6,7 Yaşamın Kıyısında 2001 · Film
  5. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Salıncakta İki Kişi 6,5 Salıncakta İki Kişi 1962 · Film
  6. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Elysian Fields'den Kaçış 5,9 Elysian Fields'den Kaçış 2001 · Film
  7. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Dirt Music 6,3 Dirt Music 2020 · Film
  8. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Kardaki Küller 6,4 Kardaki Küller 2018 · Film
  9. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Süre Doldu 6,5 Süre Doldu 2021 · Film
  10. «Aşk Nerede Biter» filmine benzer: Sylvie'nin Aşkı 6,3 Sylvie'nin Aşkı 2020 · Film
Topluluktan

Bu konuda henüz kimse yazmadı

«Aşk Nerede Biter» hakkındaki ilk yazı burada yer alacak. Çözümleme, deneme, kişisel bir hikâye — size hangisi yakınsa.

  1. 01Yazı burada, bu yapımı arayan herkesin açtığı sayfada yer alır.
  2. 02Altında adınız ve profilinize bağlantı yer alır.
  3. 03Editör hangi yapımdan söz ettiğinizi zaten biliyor: doğrudan ilk cümleyle başlayın.
  4. 04İlk yazınız profilinize «İlk makale» rozetini kazandırır.