İçeriğe geç
Giriş yap
IMDb 5,5 HD

Masanın Dibi

2025 Aksiyon · Gerilim · Suç Down to the Felt

Bir kumarbaz kendi öldürülmesini planlar, ardından hayata tutunacak bir sebep keşfeder.

Favorilere ekle

Çevrimiçi nerede izlenir

Resmî platformlar. Bağlantı doğrudan bu filme gider.

Amerika Birleşik Devletleri 8 platform Ücretsiz 3 platform Kiralama en az $3,99 Satın alma en az $12,99
Google Play Movies Kiralama Satın alma
YouTube Kiralama Satın alma

Erişilebilirlik verileri: JustWatch

Film hakkında

Ne anlatıyor

Columbus, Ohio'da kompülsif kumarbaz Paul, tetikçi David ile iki hafta içinde öldürülmek üzere anlaşır. Tarih yaklaştıkça Paul yaşamak için bir neden bulur ve kararsızlığa düşer.

Neden etkiliyor

Yazan ve yöneten Jon Osbeck. Kadroda Paul rolünde Michael Stahl-David, David rolünde Michael Weston yer alıyor.

Kimlere göre

Bu yapım, bir karakterin giderek güçlenen yaşama arzusunun ölümcül bir anlaşmayla çatıştığı suç gerilimlerinden hoşlananlar için izlemeye değer.

Teknik Bilgiler
Ülke
ABD
Yıl
2025
Türler
Aksiyon, Gerilim, Suç
Süre
1 ч 35
Dünya prömiyeri
4 Nis 2025

Puanlar

MOVIE․ONE · 171 oy
5,4 /10
IMDb
5,5233
Puanınız
/10
1 · Sarmadı 10 · Başyapıt

Çekim ekibi

Tümü 11
Yönetmen Jon Osbeck

Yorumlar

0
Henüz yorum yok İlk yorumu bırakan siz olun.

Benzerler

  1. «Masanın Dibi» filmine benzer: Hostile Takeover 6,9 Hostile Takeover 2025 · Film
  2. «Masanın Dibi» filmine benzer: Stretch 6,2 Stretch 2014 · Film
  3. «Masanın Dibi» filmine benzer: Kumarbaz 6,2 Kumarbaz 2003 · Film
  4. «Masanın Dibi» filmine benzer: Cehennem Köpeği 6,7 Cehennem Köpeği 2024 · Film
  5. «Masanın Dibi» filmine benzer: Yakalandın! 5,9 Yakalandın! 1985 · Film
  6. «Masanın Dibi» filmine benzer: The Killer 6,3 The Killer 2024 · Film
  7. «Masanın Dibi» filmine benzer: Adaletin Eli 6,6 Adaletin Eli 2024 · Film
  8. «Masanın Dibi» filmine benzer: Tazminat 6,6 Tazminat 2022 · Film
  9. «Masanın Dibi» filmine benzer: Katil Oyunu 6,4 Katil Oyunu 2024 · Film
  10. «Masanın Dibi» filmine benzer: Mezara Kadar 6,0 Mezara Kadar 2007 · Film
Topluluktan

Bu konuda henüz kimse yazmadı

«Masanın Dibi» hakkındaki ilk yazı burada yer alacak. Çözümleme, deneme, kişisel bir hikâye — size hangisi yakınsa.

  1. 01Yazı burada, bu yapımı arayan herkesin açtığı sayfada yer alır.
  2. 02Altında adınız ve profilinize bağlantı yer alır.
  3. 03Editör hangi yapımdan söz ettiğinizi zaten biliyor: doğrudan ilk cümleyle başlayın.
  4. 04İlk yazınız profilinize «İlk makale» rozetini kazandırır.