İçeriğe geç
Giriş yap
IMDb 7,2 HD

Amerikan Sürgüsü

2025 Gerilim American Deadbolt

Dört Temmuz saldırısı beş restoran çalışanını arka odaya hapseder; içerideki tehlike dışarıdaki kaostan daha beter olabilir.

Favorilere ekle

Çevrimiçi nerede izlenir

Resmî platformlar. Bağlantı doğrudan bu filme gider.

Henüz resmî platform yok — film çevrimiçi çıkmadı.

Film hakkında

Ne anlatıyor

Dört Temmuz'da gerçekleşen bir terör saldırısı sırasında beş çalışan bir restoranın arka odasına sığınır. Hayatta kalmaya çalışırken, en büyük tehlikenin kendi aralarından biri olabileceğini fark ederler.

Kimlere göre

Bu yapım özellikle küçük bir grubun baskı altında paranoya ve güvensizlik geliştirdiği kapalı mekân gerilimlerinden hoşlanan izleyicilere hitap ediyor.

Teknik Bilgiler
Ülke
ABD
Yıl
2025
Tür
Gerilim
Dünya prömiyeri
14 Haz 2025

Puanlar

MOVIE․ONE · 191 oy
7,4 /10
IMDb
7,219
Puanınız
/10
1 · Sarmadı 10 · Başyapıt

Çekim ekibi

Tümü 7
Yönetmen Bryan Redding

Yorumlar

0
Henüz yorum yok İlk yorumu bırakan siz olun.

Benzerler

  1. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: Tüm Şeytanlar Burada 6,3 Tüm Şeytanlar Burada 2025 · Film
  2. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: Kara Dul 6,2 Kara Dul 1987 · Film
  3. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: Chief of Station 6,3 Chief of Station 2024 · Film
  4. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: Containment 5,9 Containment 2015 · Film
  5. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: Lazareth 6,0 Lazareth 2024 · Film
  6. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: Poz 5,9 Poz 2026 · Film
  7. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: Esir 6,4 Esir 2020 · Film
  8. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: İntikam Planı 6,0 İntikam Planı 2023 · Film
  9. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: Zorlama 6,3 Zorlama 2024 · Film
  10. «Amerikan Sürgüsü» filmine benzer: Evde Saklanan 5,9 Evde Saklanan 1989 · Film
Topluluktan

Bu konuda henüz kimse yazmadı

«Amerikan Sürgüsü» hakkındaki ilk yazı burada yer alacak. Çözümleme, deneme, kişisel bir hikâye — size hangisi yakınsa.

  1. 01Yazı burada, bu yapımı arayan herkesin açtığı sayfada yer alır.
  2. 02Altında adınız ve profilinize bağlantı yer alır.
  3. 03Editör hangi yapımdan söz ettiğinizi zaten biliyor: doğrudan ilk cümleyle başlayın.
  4. 04İlk yazınız profilinize «İlk makale» rozetini kazandırır.