İçeriğe geç
Giriş yap
17+ HD

Aşk Hipotezi

2026 1 sa 52 dk Romantik Dram · Komedi The Love Hypothesis

Bir biyoloji öğrencisi ile gözde bir profesörün sahte ilişki yaşadığı, ancak aşk üzerine kendi teorilerinin altüst olduğu bir kampüs komedisi.

Favorilere ekle

Çevrimiçi nerede izlenir

Resmî platformlar. Bağlantı doğrudan bu filme gider.

Amerika Birleşik Devletleri 2 platform Abonelikle 2 platform
Amazon Prime Video Abonelikle
Amazon Prime Video with Ads Abonelikle

Erişilebilirlik verileri: JustWatch

Film hakkında

Test ettik. Sonuçlar geldi. Aralarındaki kimya gerçek.

Ne anlatıyor

Biyoloji doktora adayı Olive Smith ile parlak ama despot profesör Dr. Adam Carlsen sahte bir ilişkiye başlar. Ayrı çıkarlarına hizmet etmesi planlanan bu anlaşma, aşk hakkındaki özenle hesaplanmış görüşlerini kısa sürede karmaşıklaştırır.

Neden etkiliyor

Olive'i Lili Reinhart, Dr. Carlsen'i Tom Bateman canlandırıyor. Film bir romandan uyarlanmıştır ve yönetmenliğini Claire Scanlon üstlenmiştir.

Kimlere göre

Bu hikâye özellikle nükteli diyaloglardan, akademik ortamlardan ve zekâ ile duyarlılıkla işlenmiş sahte ilişki temasından hoşlanan izleyicilere hitap ediyor. Bu hikâye özellikle mizahı gerçek duygusal risklerle dengeleyen romantik komedileri seven izleyicilere uygun.

Teknik Bilgiler
Ülke
ABD
Yıl
2026
Süre
1sa 52dk
Yaş
17+
MPAA
R
Dünya prömiyeri
23 Eyl 2026

Puanlar

MOVIE․ONE · 1 oy
9,0 /10
Puanınız —
— /10
1 · Sarmadı 10 · Başyapıt

Çekim ekibi

Tümü 10
Yönetmen Claire Scanlon

Yorumlar

0
Henüz yorum yok İlk yorumu bırakan siz olun.

Benzerler

  1. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: Bazıları Çabuk Bıkar 6,0 Bazıları Çabuk Bıkar 2001 · Film
  2. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: Mükemmel Randevu 6,4 Mükemmel Randevu 2019 · Film
  3. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: Senden Önce 6,5 Senden Önce 2011 · Film
  4. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: Aşk Oyunu 6,0 Aşk Oyunu 2024 · Film
  5. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: Oğlum Olmak İster misin? 8,5 Oğlum Olmak İster misin? 2023 · Film
  6. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: Sahte Erkek Arkadaşım 5,9 Sahte Erkek Arkadaşım 2022 · Film
  7. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: Kaderin İronisi Hollywood'da 7,5 Kaderin İronisi Hollywood'da 2022 · Film
  8. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: Lütfen Papatyaları Yemeyin 6,2 Lütfen Papatyaları Yemeyin 1960 · Film
  9. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: Bay Jealousy 5,9 Bay Jealousy 1998 · Film
  10. «Aşk Hipotezi» filmine benzer: İkisini de Sevdim 6,2 İkisini de Sevdim 1999 · Film
Topluluktan

Bu konuda henüz kimse yazmadı

«Aşk Hipotezi» hakkındaki ilk yazı burada yer alacak. Çözümleme, deneme, kişisel bir hikâye — size hangisi yakınsa.

  1. 01Yazı burada, bu yapımı arayan herkesin açtığı sayfada yer alır.
  2. 02Altında adınız ve profilinize bağlantı yer alır.
  3. 03Editör hangi yapımdan söz ettiğinizi zaten biliyor: doğrudan ilk cümleyle başlayın.
  4. 04İlk yazınız profilinize «İlk makale» rozetini kazandırır.