До вмісту
Увійти
IMDb 7,4 12+ HD
Крижане серце
2013 1 год 42 хв Пригоди · Фентезі · Драма Frozen
До обраного

Якщо сподобалося

Фільми й серіали зі схожим настроєм, темою та жанром.

20 назв 2 на сайті

Є на сайті

2
  1. Рекомендація до «Крижане серце»: Хижак 7,8 Хижак 1987 · Фільм
  2. Рекомендація до «Крижане серце»: Володар перснів: Хранителі Персня 8,9 Володар перснів: Хранителі Персня 2001 · Фільм

Поки немає на сайті

18

Джерело радить і те, чого в каталозі ще немає, — такі картки не відкриваються.

  1. Рекомендація до «Крижане серце»: Феї: Таємниця магічних крил 7,3 Феї: Таємниця магічних крил 2012 · Фільм
  2. Рекомендація до «Крижане серце»: Зачарований принц 6,3 Зачарований принц 2018 · Фільм
  3. Рекомендація до «Крижане серце»: Рапунцель: Заплутана історія 7,6 Рапунцель: Заплутана історія 2010 · Фільм
  4. Рекомендація до «Крижане серце»: Дивна магія 7,3 Дивна магія 2015 · Фільм
  5. Рекомендація до «Крижане серце»: Білосніжка та семеро гномів 7,1 Білосніжка та семеро гномів 1938 · Фільм
  6. Рекомендація до «Крижане серце»: Крижане серце: Хіт-мюзикл на Бродвеї 7,8 Крижане серце: Хіт-мюзикл на Бродвеї 2025 · Фільм
  7. Рекомендація до «Крижане серце»: Принцеса-лебiдь 6,6 Принцеса-лебiдь 1994 · Фільм
  8. Рекомендація до «Крижане серце»: Попелюшка 3: Подорож у часі 6,6 Попелюшка 3: Подорож у часі 2007 · Фільм
  9. Рекомендація до «Крижане серце»: Дивовижні пригоди Білосніжки: З того часу, як стали щасливими 5,8 Дивовижні пригоди Білосніжки: З того часу, як стали щасливими 1989 · Фільм
  10. Рекомендація до «Крижане серце»: Зачаровані 6,6 Зачаровані 2024 · Фільм
  11. Рекомендація до «Крижане серце»: У пошуках Немо 7,8 У пошуках Немо 2003 · Фільм
  12. Рекомендація до «Крижане серце»: Обід Данте 6,8 Обід Данте 2017 · Фільм
  13. Рекомендація до «Крижане серце»: Сімпсони у кіно 7,0 Сімпсони у кіно 2007 · Фільм
  14. Рекомендація до «Крижане серце»: Пірати Карибського моря: Скриня мерця 7,4 Пірати Карибського моря: Скриня мерця 2006 · Фільм
  15. Рекомендація до «Крижане серце»: Донні Дарко 7,8 Донні Дарко 2001 · Фільм
  16. Рекомендація до «Крижане серце»: Небо над Берліном 7,8 Небо над Берліном 1987 · Фільм
  17. Рекомендація до «Крижане серце»: Володар перснів: Дві вежі 8,4 Володар перснів: Дві вежі 2002 · Фільм
  18. Рекомендація до «Крижане серце»: Володар перснів: Повернення короля 8,5 Володар перснів: Повернення короля 2003 · Фільм